za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

F1 Alfa Romeo oficiální oblečení závodního týmu

Oficiální kolekce oblečení F1 Alfa Romeo. Prohlédněte si velice pěkná a kvalitní trička, mikiny, čepice a jiné předměty fanoušků F1 závodního týmů Alfa Romeo F1 Team ORLEN. Podpořte tým zakoupením oficiálních produktů a šiřte dále i povědomí o námi milované značce. Až se lidé budou překvapeně ptát:,,Alfa Romeo jezdí Formuli 1?" Řekněte jim:,, No jistě už pátým rokem a jdeme výsledkově nahoru." Nejedenoho neznalce to jistě překvapí.

Závod Formule 1 Bahrain 20.3.2022

Parádní úvod F1 pro značku Alfa Romeo. Oba jezdci v TOP10. Nováček Zhou Guanyu ve svém prvním závodě Formule 1 získal první mistrovský bod. Sen každého nováčka se stal skutečností. Držíme palce, ať výkony jdou nahoru i v příštích závodech.

Pořadíčíslo jezdcejezdectýmpočet kolztráta na 1.body
      677Valtteri BottasALFA ROMEO FERRARI57+16.119s8
      1024Zhou GuanyuALFA ROMEO FERRARI57+23.064s1

Závod Formule 1 Saudská Arábie 27.3.2022

Druhý závod se nevyvedl podle našich představ. Valtteri Bottas nedokončil a a týmový kolega Zhou Guanyu nenávázal na body z minulého závodu v Bahrainu, ikdyž skončil 11. tedy těsně za bodovým přídělem. Není všem dnům konec. Zatím tým Alfa Romeo Racing vybojoval 9 bodů a je na průběžném 6. místě v šampionátu.

1124Zhou GuanyuALFA ROMEO FERRARI50+82.215s0
      DNF77Valtteri BottasALFA ROMEO FERRARI36-0

Závod Formule 1 Austrálie 10.4.2022

Třetí závod skončil pro Valtteri Bottase body za 8. místo a a týmový kolega Zhou Guanyu skončil 11. tedy těsně za bodovým přídělem. I nadále tým Alfa Romeo uhájil průběžnou šestou příčku v šampionátu konstruktéru. Držíme palce a fandíme dál.

877Valtteri BottasALFA ROMEO FERRARI58+68.439s4
      1124Zhou GuanyuALFA ROMEO FERRARI58+81.695s0

Závod Formule 1 Itálie EMILIA-ROMAGNA 24.4.2022

Konečně pro všechny fanoušky značky Alfa Romeo domácí závod v Itálii. Zatím pro našeho jezdce Valtteriho Bottase nejlepší umístění na páté pozici a největší příděl bodů v jednom závodě. Zhou Guanyu dostal bohužel jedno kolo, jako docela dost dalších jezdců.

577Valtteri BottasALFA ROMEO FERRARI63+43.181s10
      1524Zhou GuanyuALFA ROMEO FERRARI62+kolo0

Závod Formule 1 USA Maiami 8.5.2022

První závod ve Spojených státech se v Maiami nevydařil Zhou Guanyuovi, který závor nedokončil. Valtteri Bottas vybojoval sedmé místo hned za Lewisem Hamiltonem a připsal si další cenné body do průběžného hodnocení šampionátu.

777Valtteri BottasALFA ROMEO FERRARI57+25.073s6
      NC24Zhou GuanyuALFA ROMEO FERRARI6DNF0

Závod Formule 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPAÑA 20-22.5. 2022

Španělsko bylo opět pro jezdce Alfa Romeo se startovním číslem 24 - Zhou Guanyu nevydařený závod, kdy bohužel neviděl šachovnicový praporek.Valtteri Bottas se ztrátou jedné minuty na vítěze dovezl znovu 8 bodů do celkového hodnocení šampionátu Formule 1.