Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Alfafans logo

Ve zkratce:

  • Máme rádi pěkná auta (takže hlavně italská)
  • AlfaFans funguje nepřetržitě od roku 2014
  • Jedná se již o třetí a nejlepší verzi www stránek. (Stále je co zlepšovat)
  • Měsíčně projde přes naše weby přes 1000 alfistů a zobrazí si zhruba 7000 stránek

Pro otrlé:

Za první kapesné jsem si koupil časopis Automobil. Ještě ho mám schovaný. Byla to parádní investice. Už jsem nemusel koukat jen z okna paneláku, ale mohl jsem si listovat a i něco počíst. V deváté třídě na základní škole jsem chtěl jít na automechanika. To doma neprošlo. Vystudoval jsem něco perspektivního, jako většina lidí. (Z naší třidy u oboru zůstali 2 z 30)

Na to aby člověk mohl dělat, co by chtěl, potřebuje peníze. Takže hurá do zaměstnání, jako všichni vzorní studenti. Když už ty peníze máte, můžete ve volném čase začít dělat něco, z čeho mate radost. Většina lidí si koupí auto, aby musela víc vydělávat. Tak jsem si ho koupil taky. Auto = svoboda. Znáte to.

Koupil jsem si osvědčeného Golfa. Držák. 3x jsem ho přeplatil a prodal za cenu posledního servisu, která dosahovala kupní ceny, a pán ještě chtěl smlouvat. První, a poslední germán. Nazdar. Naštěstí jsem si nakonec už nekoupil to, co mají všichni a je ,,prověřené", ale to co jsem chtěl já. 

To bylo keců. 147čku mám 6 let zatím stále běžná údržba. Jednou tedy klempíř a lakovna, ale to proto, že s ní někdo asi zacouval asi do potoka. Nebo nevím, jak se dostalo to bahno do prahů, které bylo jen u zadních dveří. Až doslouží koupím novější. Je to auto, které bude krásné stále. To se prostě neokouká. 

No a tak to všechno tady začalo. Začal jsem si shánět maličkosti, jak tu dokonalost nazdobit. Jen tak pro radost. Jenže cokoliv jsem si sehnal, doma zabavila přítelkyně. To je hezký, to je moje. Máte samozřejmě radost, že má radost, ale víte jak...  A pak řekla, že to ode mne koupí, že to můžu klidně prodávat. A nápad byl na světě. Udělám katalog hezkých a užitečných věcí pro fanoušky značky Alfa Romeo. 

Teď koukáte na třetí verzi našeho eshopu. Snažíme se tedy již 5 let udělat na webu místo, kde je každý alfista vítán a bude mu příjemné tady trávit čas. A protože co alfista to automechanik, tak jsem si toho automechanika dostudoval dálkově. Jde to a je moc fajn chodit do školy s lidmi, kteří tam opravdu chtějí být a nejsou tam jen za trest do posledního zvonění. 

Na opravy potřebujete nějaký prostor. Doby, kdy naši tátové (možná spíš dědové), opravovali svá auta před barákem na ulici, jsou v nenávratnu. Je to škoda. Byla to sranda sledovat vždy ten hlouček, který se u daného soudruha utvořil a každý měl zaručené rady. Tyto hloučky se dnes provozují na internetu, jen to už není ono a je to skoro anonymní. 

Další krok byl tedy ve zanmení vybavení dílny, kde bude možné v případě potřeby dát alfinku do latě. Takže jsem sehnal prostor a vybavil dílnu, abych se mohl v klidu oddávat manuální relaxaci. To také teď dělám. Stále makám na zdokonalení webu, kde najdete čím dál víc potřebných věcí, ať již na okrasu nebo díly na opravu. V případě potřeby mi klidně zavolejte a přijeďte s alfou, jestli vás zlobí, nebo jen potřebujete vyřešit nějakou maličkost a nechcete si špinit ruce.

 

 
Náš vozový park :D
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz