Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Alfa pojištění
Pojištění od alfistky pro vozy Alfa Romeo

 

Alfa Romeo 147 ohořelá vrak

Protože alfisti jsou lidé všech profesí, najdou se i jedinci, kteří se snaží naše miláčky ochránit po té papírové stránce. Mám na mysli zákonné nebo havarijní pojištění.

Samozřejmě, že alfista pojišťovák by nejradši pojišťoval jen vozy Alfa Romeo, ale nejsme v Itálii. Jsme jen malá země sousedící s velkou Germánií. Pojišťovna Alfa Romeo bohužel také neexistuje. Nedá se tedy svítit a každý si s touto problematikou musí nějak poradit sám. Nejsnazší se zdá být nechat se nachytat na reklamu v televizi, kde nás srovnají například s šimpanzem a pak k nám také tak přistupují. Vyzkoušejte sami. Vřele nedoporučuji.

Nebo jste se dostali na tuto stránku a necháte si doporučit dle našich zkušeností kontakt na alfistku, která pracuje pro jednu z největších a nejznámějších pojišťoven na světě.

Stačí tedy zavolat na toto telefonní číslo :

603 368 348

Nebo kontaktovat na email:

lenka.turnhoferova@iallianz.cz

a sdělit co vás trápí, nebo co právě řešíte. Naposledy jsem se zmínil jen mezi řečí velmi mladému majiteli dvou alfiček. Nic jsem nezaručoval, jen doporučil super vstřícný přístup. A ejhle. Lepší pojistky od renomované společnosti a 4000 Kč byly na světě. A hned se hodily penízky na nové zadní brzdy na 156tku, které už skřípaly jak banda svišťů.

Zkuste sami. AlfaFans z toho nic nemá, pokud se tedy nerozhodnete ušetřené peníze na oplátku utratit u nás :)

Takže alfisti sobě

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz